НОВИНИ

Illustration

ВідНОВА:UA у с. Левків, як це було? 

З 10.07.2023 по 14.07.2023 проходив молодіжний обмін, в рамках програми залучення молоді до відновлення України «ВідНОВА:UA» в с. Левків (Глибочинська територіальна громада, Житомирська обласьі)
Цікаві та насичені 5️⃣ днів запам’ятались учасникам на довгі роки, адже програма обміну була продумана до дрібниць і складалась з:
🔸інтеграційної складової;
🔸відновлювальних робіт;
🔸регіональної ідентичності;
🔸культурно-просвітницької та формаційної складової;
🔸громадської участі та волонтерства;
🔸відпочинку.

Кожна зі складової обміну представляла собою захоплюючі і корисні заходи, тренінги та зустрічі. Так, наприклад, під час інтеграційної складової молоді люди мали можливість познайомитись один з одним 🤝, за допомогою сучасної «Icebreaking» техніки, презентувати себе і свої громади та стати справжньою командою після проходження спеціальних вправ на командотворення.

🛠️ На відновлювальних роботах учасники працювали над створенням молодіжного простору з приміщення місцевої бібліотеки. Приміщення уже фактично було місцем їх постійних зібрань та різного роду активностей і виконувало функцію молодіжного простору. А після відновлення приміщення нашими учасниками і оснащення простору сучасними меблями-трансформерами, комп’ютерною технікою, обладнанням для онлайн відеотрансляцій та архівування подій і заходів у соцмережах – це буде справжній молодіжний хаб у Глибочинській громаді, на який міська молодь так довго чекала.

Приєднуйтесь до програми залучення молоді до відновлення України ВідНОВА:UA та відчуйте цю атмосферу в реальності!

Illustration

Обмін в рамках програми залучення молоді до відновлення України «ВідНОВА:UA» у Ржищеві успішно закінчився!

Протягом 5️⃣ неймовірних днів молодь з усіх куточків України об'єдналася, щоб створити новий, сучасний молодіжний простір. Завдяки творчому підходу та майстерності учасників, стіни та стеля обмінного приміщення стали полотном непередбачуваних дизайнерських зображень, а старі меблі перетворилися на шедеври мистецтва. Кожен куточок ожив під руками молодіжного таланту, даруючи незабутні емоції та захоплення.
Проте обмін не обмежився тільки створенням чарівного простору. 3️⃣0️⃣ молодих учасників мали нагоду пізнати культуру, історію та гостинність Київщини. Екскурсії до різних цікавих місць, майстер-класи, декламування віршів, ігри та купання у Дніпрі - все це вилилося у море незабутніх спогадів.

Однак це не було лише набором приємних зустрічей та вражень. Молодь також змогла поглибити свої знання та вміння, спілкуючись з видатними фахівцями. Ця подорож до нових знань та досвіду стала початком чогось більшого, що продовжить дарувати світлі емоції й натхнення молоді.

Чекаємо вас на обмінах, анкета на реєстрацію на сайті 👷‍♀️👷‍♂️👷‍♂️ 

Illustration

Фантастичний обмін у Житомирі!

Житомир - місто з великою історією та перспективним майбутнім! 🌟 З 2022 року воно стало домом для понад 12 000 людей, які вимушені були покинути свої рідні міста через війну. Серце Житомира відчинилося для них, надаючи затишок та безпечну пристань.
7 липня цього року, у місті завершився черговий молодіжний обмін в рамках програми ВІДНОВА:UA, де взяли участь 30 молодих людей з різних куточків України - Миколаївщини, Запоріжжя, Рівненщини, Івано-Франківщини, Київщини, Кіровоградщини, Чернігівщини, Львівщини, Луганщини та Донеччини. Ці неймовірні 5 днів не лише зблизили молодь, але й надали кожному змогу обмінюватися ідеями, планами та вдосконалювати свої навички.

👷‍♀️👷‍♂️👷Об’єктом відновлення у Житомир стало приміщення у бізнес-центрі «Імпепіал», що знаходиться у центрі міста та має багату історію. Спільними зусиллями учасники створили затишний та інклюзивний молодіжний простір для міської молоді.

☝️Цікавий факт: ця будівля одна з небагатьох в Житомирі, яка є доступною для маломобільних груп.

Та окрім відНОВлювальних робіт, у Житомирі відбулась прем’єра вистави «Народженні бути вільним» від Театр "Сузір'я", які гастролюють з ВідНОВою по 5 містам.

Це був фантастичний обмін, який залишиться в сердцах надовго.

Illustration

 Завершився обмін у Вигоді! 

За п'ять днів неймовірних зусиль та співпраці, учасники обміну втілили у життя новий молодіжний простір у чарівному селищі Вигода. Сьогодні ми хочемо розповісти вам цікаві факти про цей обмін та поділитися результатами наших спільних зусиль!
Неймовірною підтримкою нашого проєкту стали 30 волонтерів, які віддали свій час і зусилля, щоб створити щось особливе для наших учасників.

Створено новий молодіжний простір для молоді Вигоди, а саме
⁃ пошпакльовано більше 150 м² поверхні
⁃ змонтовано стелю із гіпсокартону
⁃ погрунтовано та пофарбовано стіни та стелю

⁃ зроблено внутрішні та зовнішні відкоси на вікнах та дверях
🎉 Під час обміну ми не тільки працювали, але й пізнавали культуру та гостинність бойківського народу. Ми відвідали музей «Центр спадщини Вигодської вузькоколійки», провели екскурсію на Карпатському трамваї, взяли участь у майстер-класі з сироваріння на овечій фермі «Дубовий кут» та спілкувалися з місцевими мешканцями. Це був неперевершений досвід, що збагатив нас як особистостей та розширив наше розуміння різноманітності та багатства України.

🤝 Ми також активно працювали над проектом створення карти єдності, яка демонструє різноманітність та взаємозв'язки між різними громадами України. Через нетворкінг та презентації громад, ми змогли поглибити нашу свідомість про різні куточки нашої країни та відчути силу об'єднання.
Ми пишаємося досягненнями та спільними зусиллями у створенні нового молодіжного простору у Вигоді. Це був незабутній досвід і неповторні емоції.

Бажаєете долучитись? Переходьте за посиланням і заповнюйте анкету, побачимось на обміні! 👷‍♀️👷‍♂️👷

Illustration

Третій обмін "ВідНОВА:UA" на Закарпатті, як затишна Свалява приймала наших учасників!

За 5️⃣ насичених днів створено комфортний простір для молоді, отримано нові знання та незабутні емоції!
ГО "Простір молоді" підготували для учасників проєкту неймовірну програму, що включала тренінги та практичні заняття з громадської участі, медіа висвітлення, волонтерства, соціальної згуртованості та міжкультурного діалогу.
Екскурсії до підприємства "Агро Свалява", бункеру Лінія Арпада, Чинадіївського замку і прогулянка санаторієм "Квітка Полонини" розширили знання учасників про Закарпаття ⛰️ та закохали в Сваляву раз і назавжди!
По традиції, обмін завершився на емоційній ноті 🥹, з обіймами і взаємною вдячністю, адже ВідНОВА:UA - це не тільки про відновлення інфраструктури, а про нових друзів, єдність і безцінний досвід!
Приєднуйтесь до програми залучення молоді до відновлення України «ВідНОВА:UA», щоб отримати всі ці неповторні враження разом з нами і тисячею однодумців 👷‍♂️👷‍♀️👷

Illustration

Навчання для всіх регіональних команд ВідНОВА:UA успішно завершилось!

Команди поїхали у свої громади готувати щось неймовірне для наших учасників, а ми готові розповісти як це було!
У 2023 році ми залучаємо молодь до відновлення України уже у 2️⃣4️⃣ громадах. Щоб забезпечити високу якість обмінів, всі представники регіональних команд пройшли тривале тренування протягом трьох днів.

Під час навчання ми детально вивчали процес обміну в кожній громаді і обговорювали всі можливі питання, що можуть виникнути. Ми проводили тренінги з командотвореня, медіації конфліктів, арт-терапії, волонтерства та соціальної згуртованісті.
Також, протягом трьох днів ми активно включали представників громад у практичні ситуації, щоб показати їм, як зробити обміни не лише ефективними, але й захопливими для молоді ✨

І ось, нарешті, настав час, коли кожна громада повністю підготовлена для прийому учасників. Ми з нетерпінням чекаємо процесу обмінів, оскільки знаємо, що ці дні стануть найкращими для кожного учасника!

Чекаємо вас на обмінах, анкета на реєстрацію є на нашому сайті!

Illustration

Незабутній 5-денний пригодницький обмін у Нововолинську завершився! 🎉 

Все заплановане було втілено: ремонт дитячої бібліотеки, майбутньої кухні та скверу. Також на обміні ми відвідали музей, дізналися історію Нововолинська і навіть спустилися на шахту №1! 💪
Лекція про зміни у громаді та майстер-клас з розпису одягу надихнули кожного до нових досягнень. 🎨 А зустріч з міським головою - Борисом Карпус відкрила цікаві факти про розвиток Нововолинської територіальної громади. 
Останній день був просто незабутнім! Адже ми побували на квартирнику, який згуртував учасників ще більше. Слова про розлуку лунали, але серця відмовлялися розлучатися. Минуло всього 5 днів, та за цей час нам в черговий раз вдалось створити справжню команду 👷‍♀️👷👷‍♂️
Віднова:ua це не лише про відновлення, а й про відкриття нових місць та розуміння, що люди з України - одне ціле і всі ми разом - змінотворці! 💙
Тому приєднуйтесь на наступні обміни і переконайтесь в цьому самостійно. Заповнити анкету можна на нашому сайті.

Illustration

Перший об’єкт ВІДНОВА:UA - готовий! Обмін в Маневичах завершився! 

А тепер подробиці! Головною задачею обміну було відновлення приміщення Центру культури та дозвілля Маневицької селищної ради, створення простору, який в майбутньому може стати молодіжним хабом. Щиро пишаємось результатом наших учасників і учасниць! 
❓Що подарували учасникам ці 5 днів на ВІДНОВА:UA у Маневичах? 🔸нові знання, екскурсії громадою по визначним місцям: відвідували музей єдиного експоната, чоловічий монастир у селі Чорторийськ, на власні очі побачили один із найбільших пам’ятників Бджолі в Україні та багато іншого 🔸цікаві знайомства, адже зустрічі на обміні дозволили поділитись своїм багажем знань та перейняти щось нове для себе 🔸щирі емоції, день у день була підготовлена програма, що включала культурне дозвілля, перегляд фільмів, інтелектуальні ігри, концерти, зустрічі з місцевими зірками та активний відпочинок 🔸можливість пишатись собою, адже учасники власноруч відновили об’єкт інфрастуктури, який ще 5 днів тому використовувався, як склад для реквізитів і меблів, а вже сьогодні - це простір для розвитку нашої української молоді 
Попереду ще 2️⃣3️⃣ обміни у різних регіонах нашої країни. Долучайтесь прямо зараз і відчуйте ці емоції на собі. Повірте це будуть найкращі 5 днів вашого літа! 🛠️🔨👷‍♀️👷‍♂️👷Анкета на реєстрацію на нашому сайті!

Illustration

Подія, на яку всі чекали - 5 червня розпочався перший обмін 2023 року програми залучення молоді до відновлення України Віднова:UA у Маневичах!

За перший день учасники відвідали пам’ятні місця Луцька, прослухали програму обміну та познайомились один з одним, за допомогою цікавих практик на знайомство 👋🏻
Ввечері для них були підготовлені: криголам «Годинник зустрічей», якому представники громади навчились на навчанні у травні і захоплююча гра «Таємний друг», завдяки якій учасники зможуть зробити приємні сюрпризи один одному в кінці обміну.
Попереду ще багато цікавого, не пропустіть 👍
Не забувайте реєструватись на наступні обміни, побачимось на обмінах!

Illustration

 Ми завершили другу хвилю навчань ВідНова:UA!

За 3️⃣ дні представники громад центральної України навчились бути справжніми team лідерами та дізнались про головне - як за лічені дні створити комфортну атмосферу в команді з першого знайомства.
На презентаціях обмінів, кожен з учасників мав змогу використати отриманні знання. Тож, наша задача виконана на всі 100%!
Громади готові до зустрічі з вами! Приєднуйтесь до програми залучення молоді до відновлення України ВідНОВА:UA та скористайтесь можливістю перейняти крутий досвід!

Скоріше заповнюйте анкету, кількість місць обмежена! 👷‍♀️👷

Програма впроваджується Міністерством молоді та спорту України, Державною установою «Всеукраїнський молодіжний центр» та громадською організацією «Центр політичних студій та аналітики «Ейдос» у рамках проєктів ПРООН «Підтримка громадянського суспільства та молоді» та «Сприяння безпеці людини в Україні через реагування на багатовимірну кризу, спричинену війною» за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії та Уряду Японії відповідно.

Illustration

 Навчання для регіональних команд центральної частини України - стартувало.

За першу половину дня, ми встигли познайомитись один з одним, презентувати учасникам програму обмінів ВідНОВА:UA, почути вітальні і мотиваційні слова від наших організаторів: Марини Попатенко (заступниці Міністра молоді та спорту України), Оксани Косенко (координаторка проєктів розвитку громадянського суспільства), Ольги Будник (виконавчої директорки Центру «Ейдос»), Артура Кадельника (в.о. директора державної установи «Всеукраїнський молодіжний центр»), Ярослава Храпського (експерта з провадження політик національної програми «ВідНОВА:UA»). Анастасія Кулеба (програмна координаторка, Центр «Ейдос») зробила загальний огляд по координації обмінів, Людмила Бойко (менеджерка освітніх програм, Центр «Ейдос») провела цікаві практики, які допомогли представникам приймаючих громад краще дізнатись один про одного, а Катерина Іванус (менеджерка з комунікацій, Центр «Ейдос») ознайомила з побудовою комунікаційної стратегії.
💪 Далі тільки більше, а поки ділимось з вами першими кадрами з нашого другого навчання!

Illustration

ВідНОВА:UA на форумі громадянського суспільства «ОБРИСИ МАЙБУТНЬОГО: ПЕРЕМОГА, ВІДНОВЛЕННЯ ТА МОДЕРНІЗАЦІЯ УКРАЇНИ»!

30.05.2023 відбувся форум присвячений майбутньому Ураїни, на якому наша команда презентувала програму залучення молоді ВідНОВА:UA.  
На форумі зібралась велика кількість українців 💪, бажанням яких є щасливе майбутнє на Батьківщині і які готові будувати його власними силами. 
День був на максимумі, адже наша команда - Анастасія Кулеба, Ярослав Храпський, Людмила Бойко, Катерина Іванус, нон-стоп знайомили молодь з проєктом ВідНОВА:UA та запрошували доєднатись, щоб отримати можливість зробити власний внесок і перші кроки до відновлення нашої країни.
Після форуму бажаючих приймати участь у проєкті стало набагато більше, тож не зволікайте часом і заповнюйте анкету на участь прямо зараз. 

Illustration

ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЯ ВІДНОВА:UA ОБ`ЄДНУЄ НАЦІЮ

05.05.2023 відбулась прес-конференція ВІДНОВА:UA ОБ`ЄДНУЄ НАЦІЮ, яка офіційно дала старт проєкту!Війна змінила національну ідею нашої країни, змінила кожного з нас. Весь світ бачить, що наша сила в єдності і не тільки у боротьбі з ворогом, а й задля відновлення нашої країни.
ВІДНОВА:UA об’єднує молодь у прагненні допомагати відновлювати країну та надає нові можливості, дарує досвід і знайомить з культурою та історією різних регіонів України.У дискусійній панелі взяли участь всі партнери проєкту- МАРИНА ПОПАТЕНКО, Заступниця Міністра молоді та спорту України, ОЛЕНА УРСУ, керівниця групи проєктів у сфері демократичного врядування ПРООН, АНАСТАСІЯ КУЛЕБА, програмна координаторка програми Віднова:UA Центру «Ейдос», АРТУР КАДЕЛЬНИК, в.о. директора Всеукраїнського молодіжного центру, ПАВЛО МЕДИНА, представник громади міста Нововолинськ, керівник молодіжного центру «Нові крила».
Наскільки цей проєкт важливий для нашої країни та як саме пройшла прес-конференція, ви можете подивитись на нашій сторінці у ФБ.Дякуємо нашим партнерам Український кризовий медіа-центр за організацію дискусійної панелі!Наші партнери:Всеукраїнський молодіжний центр UNDP Ukraine / ПРООН в Україні Центр "Ейдос"Міністерство молоді та спорту України
Програма здійснюється Міністерством молоді та спорту України, Державною установою "Всеукраїнський молодіжний центр" та громадською організацією «Центр політичних студій та аналітики «Ейдос» у рамках проєктів UNDP Ukraine / ПРООН в Україні «Підтримка громадянського суспільства та молоді» та «Сприяння безпеці людини в Україні через реагування на багатовимірну кризу, спричинену війною» за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії та Уряду Японії відповідно.

Illustration

ПОТУЖНИЙ СТАРТ ВІДНОВА:UA

Потужна національна програма залучення молоді до віднови країни ВідНова:UA стартувала!✌🏼
Якщо тобі від 18 до 35 років і ти маєш велике бажання разом з іншими відбудовувати свою країну, РЕЄСТРУЙСЯ прямо зараз та реєструйся
За 5 днів участі у проєкті ти зможеш:
⁃ Відкрити для себе нові куточки України
⁃ Долучитися до відновлення майбутніх молодіжних хабів
⁃ Знайомитися, навчатися і розвиватися
⁃ Спробувати волонтерство, як стиль життя
Всього у програмі візьме участь 600 молодих людей з усіх куточків України. Участь у проєкті безкоштовна, всі витрати, пов’язані з проїздом, харчуванням, проживанням забезпечуються організаторами.
Обов’язково поширюй цю інформацію, щоб якомога більше людей мали шанс будувати майбутнє разом! Побачимось на проєкті!⭐️
Програма здійснюється Міністерством молоді та спорту України, Державною установою «Всеукраїнський молодіжний центр» та громадською організацією «Центр політичних студій та аналітики «Ейдос» у рамках проєктів ПРООН «Підтримка громадянського суспільства та молоді» та «Сприяння безпеці людини в Україні через реагування на багатовимірну кризу, спричинену війною» за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії та Уряду Японії відповідно.

Illustration

СИЛА УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІЇ: МЕТА ТА ЦІЛІ ПРОЄКТУ «ВІДНОВА:UA»

Яка нація сьогодні є найсильнішою в світі? Відповідь будь-якої людини в світі буде одна – українці! І це так, адже наша сила В ЄДНОСТІ!
Сьогодні ми оголошуємо масштабний старт освітньої програми обміну «ВІДНОВА:UA»
- проект ГО «Центр «Ейдос», що спрямований надати молодим людям можливість долучитись до відновлення України, шляхом згуртованості і навчання. А також познайомити молодь зі своєю країною, різних регіонів. Ви здивуєтесь, але 54,9% молодих людей в Україні ніколи не виїздили за межі своєї області. Настав час це змінити!
Стати учасником або учасницею молодіжного обміну може стати будь-яка молода людина яка:
- має бажання навчатись;
- здатна приймати участь у відновлювальних роботах пошкодженого внаслідок війни об’єкта;
- готова співпрацювати та спілкуватись з молодими людьми;
- розділяє цінності програми.
«ВІДНОВА:UA» - молодіжний проєкт, який відкриває нові можливості і надає безцінний досвід.
Додавайтесь у друзі, щоб не пропускати новини. Буде цікаво – поїхали!

Made with